שירותים פיננסיים
17/04/2021

 

העתיד בטוח עם עאלם ביטוח

בשנים האחרונות חווה שוק ההון שינויים מרחיקי לכת. אם בעבר נאלצו המשקיעים והחוסכים להסתפק במסלולי השקעות של הבנקים שגבו דמי ניהול גבוהים והניבו תשואות נמוכות, כיום יכולים המשקיעים ליהנות ממגוון מסלולים מתקדמים, ברמות סיכון שונות, אותם מציעות חברות הביטוח וגופים חוץ בנקאיים אחרים.

 

ניהול פיננסי מושכל הוא אתגר משמעותי עבור כל אחד. היכולת לשמור על הנכסים הפיננסיים שברשותך ואף להשביח את ערכם דורשת מומחיות ומיומנות מקצועית רבה. הבחירה בין אפיקי השקעה אפשריים כפופה למטרות שאתה מציב בטווח הקצר ובטווח הארוך, רמת הסיכון בה אתה מעוניין והיכרותך עם החלופות להשקעה.

 

מהם שירותים פיננסיים?

שירותים פיננסיים הם קבוצת פעולות עסקיות שמטרתן להשביח את ההון שבידך. שירותים אלו מוצעים מטעם מוסדות בנקאיים, חברות ביטוח ובתי השקעות. שירותים אלו כוללים, בין השאר, מתן הלוואות, אשראי, משכנתאות, פיקדונות, חסכונות וקרנות פנסיה.

 

ניהול פיננסי מושכל, כבר למעלה מ-20 שנה

הידע המקצועי העצום שצברנו במהלך השנים מאפשר ללקוחותינו ליהנות מפתרונות אמינים ומשתלמים במיוחד. לקוחות עאלם סוכנות ביטוח נהנים משירות של צוות מיומן ובעל ניסיון רב בהתאמת פתרונות פיננסיים לצרכי כל לקוח. לרשות הלקוחות עומדים מגוון כלים מתקדמים המאפשרים להם לקבל את ההחלטות הפיננסיות הנכונות ביותר עבורם.

 

שיתוף
תגיות
None
 
 
מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת?
השאירו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם במהירות המירבית
מעוניינים ב:
 
שם מלא
 
מספר טלפון
 
דוא"ל
 
עיר
 
 

לרגעים בטוחים יותר .... עאלם ביטוח

אפשר לצור קשר איתנו בכל דרך נוחה עבורכם: מייל, טופס חכם, טלפון או ערוצי הדיגיטל.
טלפון או דואר אלקטרוני?
04.6300.400
ערוצים חברתיים
 
עאלם ביטוח הינה חברה מקבוצת עאלם
2024 © כל הזכויות שמורות